Tipy na LGBT+ podujatia

Slovenská vogue scéna vás ohúri

Ball of Shame gay

Naši tanečníci a tanečnice v štýle vogue smelo môžu konkurovať aj zahraničným tváram. Domáca vogue scéna s každým rokom rastie a výkony mnohých obstoja aj v medzinárodnej konkurencii. Presvedčiť sa o tom môžete osobne na piatom ročníku slovenského vogue bálu. Akcia s názvom Ball of Shame bude v sobotu 19. 9. v bratislavskej Undead Aréne.

Tohtoročnou témou sú diamanty. „Na tomto bále budeme oslavovať lesk a slávu každého a každej z vás,“ odkazuje organizátorka Monika Prikkelová. V programe je 14 súťažných kategórií, čiže šancu zažiariť bude mať takmer každý a každá.

„Téma drahokamov je symbolická oslava krásy jednotlivcov. Veríme, že každý a každá z nás má právo na ‚time to shine‘ bez akejkoľvek obavy z odsúdenia. Chceme obdivovať vaše ja presne tak, ako nám ho ukážete. Hrajte sa s rodmi, ukážte nám vaše telá a buďte aspoň jeden večer za hviezdy,“ nabáda Monika.

Foto: Dorota Holubová

Výkony súťažiacich bude hodnotiť medzinárodná porota. Bál bude komentovať spoza mikrofónu Monika spolu s Jannym Tiscim. Tanenčné beaty budú udávať DJi Viktor Tisci a Denie.

Okrem vogue súťaže sa môžete vytancovať aj na sety ďalších DJov, keďže akcia je spojená s party Shame. Počas bálu budú paralelne hrať na menšom stagei a po skončení súťaže aj na hlavnom. Na plagáte sú mená ako KEWU, ODM, Frtzl, Moragama a Vesnu. Hrať sa bude house a techno.

Ak vás vogue láka, no nemáte zvládnuté základy, tak odporúčame online tutorial, ktorý pre nás pripravila Monika.

Úvodná foto: Dorota Holubová

___

Zaujal vás článok? Pozrite si aj ďalšie Tipy na LGBT+ podujatia. Ak by ste nás chceli podporiť pri tvorbe teplého magazínu, tak môžete prispieť cez Darujme.sk.

PS: Zdieľajte, prosím, naše články medzi svojimi priateľmi a priateľkami na Facebooku a pomôžte nám šíriť dobré správy z LGBT+ sveta. Ďakujeme!