Skip to content Skip to sidebar Skip to footer

Online rozhovory z Tepláreň Café

Chceli by ste vedieť, čo sa deje v bratislavskom Tepláreň Café? Nazrieť tam môžete aspoň cez livestream Krčma on gay, ktorý býva raz týždenne. Najbližší je vo štvrtok 21. mája. Počas online prenosu predstavujú barmanov, ktorí tam pracujú. Témou rozhovorov je aj napríklad ich coming out. A dostanete aj tipy na zaujímavé teplé kapely či filmy. Livestream môžete sledovať na Facebooku Tepláreň Café. Ak ste nestihli predošlé prenosy, môžete si ich pozrieť nižšie.

Krčma on gay #2

Žiada sa nám byť s vami blízko. A keďže musíme byť naďalej obozretní pre korona patálie, tak sme si povedali, že sa s vami spojíme online. V našom teplom livestreame budeme spovedať našich barmanov a barmanky, aby ste aj vy mohli zistiť, akí super ľudia sa nám zvŕtajú okolo pípy. V našom homo štúdiu privítame ako ďalšieho hosťa barmana Daniela. A môžete nám aj písať otázky, keď vás niečo bude zaujímať.

Uverejnil používateľ Tepláreň Café Štvrtok 14. mája 2020
Krčma on gay

Žiada sa nám byť s vami blízko. A keďže musíme byť naďalej obozretní pre korona patálie, tak sme si povedali, že sa s vami spojíme online. V našom teplom livestreame budeme spovedať našich barmanov a barmanky, aby ste aj vy mohli zistiť, akí super ľudia sa nám zvŕtajú okolo pípy. V našom homo štúdiu privítame ako prvého Erika. A môžete nám aj písať otázky, keď vás niečo bude zaujímať.

Uverejnil používateľ Tepláreň Café Sobota 9. mája 2020