Tipy na LGBT+ podujatia

Dúhový PRIDE Bratislava bude v júli

Pride Bratislava

Bratislava bude oslavovať lásku a pestrosť 25. júla, kedy je v pláne tajmoší PRIDE. Tento rok však bez sprievodu cez mesto, keďže kvôli pandémii nemôžu byť podujatia nad 1000 ľudí. PRIDE tím to však chce vynahradiť skvelým online prenosom, ktorý bude počas popoludnia. „Aj keď sa za slobodu a rovnosť nemôžeme postaviť osobne na námestí, svoj PRIDE môžu tento rok ľudia zažiť online u seba doma,“ hovorí Martin Macko z organizačného tímu. Dúhový deň si môžete teda užiť priamo doma v obývačke. V programe budú koncerty a príhovory osobností.

To ale nie je všetko, predchádzať tomu bude týždeň sprievodných podujatí, kam budete môcť prísť osobne. A vyzerá to na pestrý a podnetný týždeň: diskusie, kabaret, workshopy, party a mnohé ďalšie. Ak chcete, aby vám nič neuniklo, tak určite sledujte udalosť na Facebooku.

Páčil sa vám tento príspevok? Prečítajte si aj ďalšie Tipy na LGBT+ podujatia. Ak by ste nás chceli podporiť pri písaní ďalších článkov, tak môžete prispieť cez Darujme.sk.

PS: Zdieľajte, prosím, naše články medzi svojimi priateľmi a priateľkami na Facebooku a pomôžte nám šíriť dobré správy z LGBT+ sveta. Ďakujeme!

Foto: Jakub Kováč