Novinky PRIDE Košice

Poradenstvo robíme aj v čase karantény

Poradenstvo robíme aj v čase karantény

Košické komunitné centrum Prizma stojí pri vás aj v týchto zložitých časoch. Stále je dostupné všeobecné online poradenstvo, aj psychologické online poradenstvo. Stačí vyplniť anonymný formulár.  Rozhodli sme sa vám dočasne tiež ponúknuť i nové služby.

1. Aktívny chat, kde budete môcť komunikovať o čomkoľvek, čo vás zaujíma, trápi, alebo ak sa chcete podeliť o radosti. Chatovať s nami môžete prostredníctvom instagramového účtu (keďže technicky to zatiaľ nevieme inak zabezpečiť). Chat bude dostupný každý pondelok, stredu a piatok v čase od 15.00 do 20.00.

2. Možnosť individuálneho video-rozhovoru, ak sa chcete pozhovárať a vidieť nás tak neváhajte a napíšte nám mail na: info@prizma-kosice.sk, prípadne napíšte nám na Instagram. Dohodneme si presný deň, čas a aj sieť, ktorá by vám vyhovovala najviac (Skype, FB, IG).

Každopádne, sme stále pri vás a pre vás. Umývajte si čo najčastejšie ruky, chráňte ostatné*ých i seba nosením rúška, odložte čo najviac návštev, buďte solidárni*e a ak môžete, pomôžte s nákupom starším ľuďom.

Opatrujme sa, správajme sa zodpovedne a veríme, že sa uvidíme čo najskôr.