V roku 2021 PRIDE Košice priniesol dobrovoľnícky program, ktorý oslovil mnoho ľudí. Práve vďaka našim dobrovoľníčkam a dobrovoľníkom sme mohli urobiť kopec úspešných akcií počas PRIDE týždňa a práve vďaka vám, milé dobrovoľníčky a milí dobrovoľníci, bol i samotný deň sprievodu veľmi dobre organizačne zvládnutý.

V rámci dobrovoľníckeho programu sme mali minulý rok 10 prípravných stretnutí, na ktorých sme sa spoznávali, vzdelávali, vymieňali si názory, zabávali a nadväzovali nové priateľstvá, čo viedlo k vybudovaniu kvalitného tímu ľudí.

Tento rok sa chceme pokúsiť o to isté. Ponúkame ti preto možnosť prihlásiť sa už dnes do tímu, v ktorom je názor každého člena a každej členky dôležitý, a ktorý dbá na potreby ľudí, čo sa doň zapoja. Máme ambíciu naďalej vytrvať v kvalite dobrovoľníckeho programu, kde si každá a každý nájde to, čo potrebuje a zároveň priloží ruku k dielu.

Nezabudni, že začíname už 15. júna 2022 o 17.00 v priestoroch komunitného a poradenského centra PRIZMA na Alžbetinej 26 v Košiciach. Preto neváhaj a prihlás sa hneď vyplnením prihlasovacieho formulára.