Novinky PRIDE Košice, PRIDE Košice 2021

Vyteplenie so Smútkom v srdci – program 4. dňa PRIDE festivalu je tu!

Pride Košice

Aby sme sa nezbláznili zo strastí každodenného sveta, musíme z času na čas na chvíľu vypnúť, vystúpiť z kolotoča našich povinností a zabaviť sa. Či už preferuješ divadelné predstavenie, ktorého humor ťa okamžite rozosmeje, alebo intelektuálny večer s knihami a dobrou spoločnosťou, my ti ponúkame obe tieto možnosti – a to v jeden deň! 

Už si mal Smútok v srdci a falafel v placke? Divadelné predstavenie s týmto názvom zažiješ v utorok 24. augusta.  Začiatok je o 18:00 v Tabačke. Táto akcia ti prinesie zaručenú dávku trefných vtipov, v ktorých sa určite nájde nejeden z nás. 

Predstavenie vzniklo na základe rovnomennej knihy, ktorá obsahuje zbierku statusov z Facebooku či z blogu Troška Troska. Zároveň je to nepriklášlená výpoveď autora, ktorý sa sám príliš vážne neberie.

Literárny večer v novom formáte ti predstaví Vyteplenie, ktoré nájdeš o 20:00 v Tabačke. Pri dobrom drinku si vypočuješ čítanie z diel autoriek a autorov z LGBT+ komunity a dozvieš sa, ktorým smerom sa ich tvorba poberie v budúcnosti.

Ak potrebuješ vypnúť z pravidelnej rutiny alebo sa chceš len kultúrne vyžiť, dobehni v utorok do Tabačky!

Text: Simona Srnková

Úvodná foto z predstavenia Smútok v srdci, falafel v placke