Dobrá rada

Mám blbú náladu už pridlho. Na koho sa môžem obrátiť?

Prizma Košice

Sociálna izolácia, ktorá je dôsledkom opatrení na zastavenie pandémie, nám môže privodiť rôzne emočné fázy, ako je napríklad aj „blbú náladu“. Určite je táto situácia pre nás všetkých veľmi náročná. Mne osobne pomáha myslieť na to, že hoci je to teraz ťažké, tak práve izoláciou chránim seba a rovnako ľudí, ktorí sú môjmu srdcu najbližší.

Keďže sa nemôžeme fyzicky stretávať a zdieľať naše starosti či radosti v Prizme, snažíme sa byť ľuďom, ktorí to potrebujú, o čosi bližšie aspoň virtuálne. Na našej FB stránke je dostupný online čet. K dispozícii som tri hodiny denne počas troch dní v týždni: pondelok, streda a v piatok. Vždy v rovnakom čase – od 15.00 do 18.00. Viac sa môžeš dočítať na našej vynovenej stránke Prizma-kosice.sk.

Richard Langdon, sociálny poradca PRIZMA

___

Páčil sa vám tento príspevok? Prečítajte si aj ďalšie dobré rady.  Ak by ste nás chceli podporiť pri písaní ďalších článkov, tak môžete prispieť cez Darujme.sk.

PS: Zdieľajte, prosím, naše články medzi svojimi priateľmi a priateľkami na Facebooku a pomôžte nám šíriť dobré správy z LGBT+ sveta. Ďakujeme!

Úvodné foto: Pixabay